לילו בוכניק

דיאטן קליני וספורט RD. בעל תואר שני MAN בתזונה והתנהגות מטעם אוניברסיטת חיפה, בעל תואר B.Sc במדעי התזונה והוכשר כטכנולוג מזון וסיים בהצטיינות תואר B.Sc במדעי המזון. בוגר בית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט והוסמך כמאמן כושר ובבניית תוכניות אימונים. לילו עבר את הכשרתו המקצועית בבית חולים איכילוב ובמרכז לרפואת ספורט שערי צדק.

בעל קליניקה פרטית, שימש כראש תחום תזונה ברשת ספייס. משמש כיום כתזונאי מועדון כדורגל מכבי נתניה, וכדיאטן ראשי וחלק מחברת MyselFit שהינה חברת סטארט-אפ בתחום מדידות הרכב גוף. כמו כן, לילו מרצה בתחום התזונה והמזון, ומשמש כיועץ בתעשיית המזון ובפיתוח תוספי תזונה בחברות מובילות.

ללילו מגוון רחב של מטופלים- ספורטאים מקצועיים וחובבים, נשים, גברים וילדים. מלווה לתהליכי שינוי הרגלי אכילה, ירידה במשקל וחיטוב הגוף, עליית מסת שריר, ושמירה על בריאות הגוף.

אני מאמין ביצירת דרך שאפשר לחיות איתה, ליהנות מהתהליך ללא סבל, עם קשיבות וקבלה של הגוף. כדיאטן אני לא מאמין במאכלים אסורים ולא בשיטה אחת שמתאימה לכולם. אני מאמין שטיפול טוב מתחיל בהכרה יסודית של המטופל, כל אדם הוא שונה ולכן לכל אחד יש מטרות שונות ואתגרים. חשוב שבניית תוכנית תותאם באופן אישי תוך קביעת יעדים ראליים ויצירת שינויים אמתיים שניתן לבצע ולהתמיד בהם לאורך זמן.

מיקה קימלמן

דיאטנית קלינית B.Sc .RD במדעי התזונה. תמיד ידעתי שאני רוצה לעבוד במקצוע בו אטפל באנשים. הראש שלי היה מכוון לפסיכולוגיה, אך עם שחרורי מהשירות הצבאי אובחנתי עם סוכרת מסוג 1 (נעורים). ההסתגלות להתנהלות התזונתית החדשה וההתמודדות הרגשית לא היו קלים, ובעקבות זאת החלטתי לפנות ללימודי תזונה כדי להעמיק את הידע ולעזור לסוכרתיים נוספים בהתמודדות.

נרשמתי ללימודי מדעי התזונה באוניברסיטה העברית, ולאחר מכן עברתי את הכשרתי המקצועית בבית החולים איכילוב ובבית החולים השיקומי רעות. מאז אני מלווה באופן פרטי מטופלים בתהליך של ירידה במשקל, מטופלים בעלי רקע סוכרתי, שינוי הרגלי אכילה וניהול אורח חיים בריא.

מקצוע התזונה משלב את כל מה שרציתי – עבודה עם אנשים, היכולת להתאים לכל אחד תפריט אישי לפי מצבו ומטרותיו, ואת הזכות לחלוק את הידע המקצועי שלי וללוות תהליכי שינוי.

תפריט